
“ST. LOUIS SLIM”“ST. LOUIS SLIM” Nu beschikbaar!
Peter Kok had er al over geschreven in een van zijn columns op Livepodium, maar hun nieuwe CD “Empty Places” is uit!

Dit is de 4e CD van St. Louis Slim. Op de CD staan 10 tracks + 1 bonus track 8 eigen songs en 3 covers Op deze CD is gekozen voor een zo gevarieerd mogelijk aanbod van blues-songs. Zoals men dat ook live van ons gewend is. Ballads, laid-back blues, maar ook up-tempo, en zelfs een track die tegen blues-rock aanleunt. Een genre dat we niet vaak spelen met St. Louis Slim.
Releaseparty’s De CD opent (net als bij ons vorige album) met een instrumental. “Mi(e)sery”, met in de hoofdrol bluesharp (Mies) en slide guitar (Robin). In de titelsong “Empty Places”, een ballad, deelt Monique haar gevoel van desolatie, absolute leegte, het hart uit het lijf gerukt, geamputeerd, door het overlijden van haar man een half jaar eerder. De CD is evenals de vorige (“Desolated Track” uit 2016) opgenomen in Studio “Het Pand” in Vlaardingen. Recording Engineer: Frits van Mourik. Mix & Mastering was in de deskundige handen van Robin Freeman. In augustus en in september staan releaseparty’s gepland in resp. De Haarlemse Bluesclub op 25 augustus en De Bierfabriek in Delft op 16 september. Bij deze live-optredens gaan we extra aandacht aan de CD besteden en zal hij ook integraal gespeeld worden.

Prijs: Eur. 12,50 (incl. verzendkosten) NL51 ABNA 0972 1790 38 t.n.v. P.J. Kok Rotterdam S.v.p. aantal en verzendadres vermelden. Prijs bij optredens €10,00 In combinatie (packet-deal) met “Desolated Track” €15,00 Tel.: +31 10 8427954 Mobiel: +31 6 28474897
Rotterdam, juli 2017
https://www.facebook.com/St.LouisSlim.nl
Voor meer nieuws, nieuwe instrumenten, interviews en wetenswaardigheden, klik hier!