Marynka maakt muziek voor self-care. Haar pianomuziek zorgt voor innerlijke rust, esthetisch plezier en versterking van de ziel. Haar nieuwe album ‘Red Moon’ komt op 26 juni 2020 uit. Diezelfde dag geeft de Nederlands-Russische artiest een exclusief ligconcert in Club Atelier in Amsterdam.
Zelfvertrouwen en rust
Marynka neemt je met haar muziek mee op reis langs je innerlijke wereld en verder de cosmos in. Marynka creëert met haar pianospel een sfeer van zelfvertrouwen en rust. De klanken masseren als het ware de emoties en verzachten het luide gedachtenproces.
Een intieme sfeer en voldoende ruimte
Marynka’s concert wordt uitgevoerd met volledige inachtneming van de 1,5 meter afstand en een beperkt aantal plaatsen. Dit zal zorgen voor een intieme sfeer en voldoende ruimte om te liggen op de zitzakken of matten. Je kunt een eigen mat meenemen voor extra comfort.
Club Atelier
Club Atelier is een nieuw en veelzijdig initiatief in de Schinkelbuurt in Amsterdam. Een creatieve plek voor o.a. cultuur, sport, werk en events, waar iedereen welkom is.
Meer informatie
Ligconcert ‘Red Moon’
Vrijdag 26 juni 2020
Club Atelier Schinkel
Anthony Fokkerweg 3 | 1059CM | Amsterdam
Aanvang 15.00 uur
Ligconcert: 15.30 – 16.30 uur
Borrel: vanaf 16.30 uur
Toegang: € 17,50 inclusief een drankje tijdens de borrel
Kaartjes zijn te koop via Tikkie: https://tikkie.me/pay/ehbv9p07d7i134m4010i
Het concert zal ook live gestreamd worden.